ترمه هشت بهشت برای شب عید رایگان ارائه می شود

پارچه ترمه از جمله پارچه هایی است که از قرن ها پیش تاکنون موجودیت خود را حفظ کرده است. این ترمه هشت بهشت که در زمانی که هند هنوز تحت سلطه استعمار بریتانیا بود، نام خود را برای خود دست و پا کرد، در منطقه ای به نام کشمیر تولید می شود.

این پارچه خاص که در ترمه ایجاد شده است از جمع آوری موهای بزهای محلی ساخته می شود.

این بزها که موهای نرم و ابریشمی دارند، گران ترین پارچه جهان را حمل می کنند. انگلیسی ها که هندوستان را مستعمره کرده بودند پس از کشف بافت خاص این منطقه شروع به تولید و تنوع کردند. پس از آن امکان انتشار در سراسر جهان وجود داشت.

احتمالاً قبلاً ترمه را به شکل ژاکت ها و روسری های مجلل می شناسید. اما ترمه دقیقا چیست؟ پارچه مورد علاقه اغلب در عین حال به عنوان لوازم جانبی لوکس و لباس های طراحان ذکر می شود. در واقع مواد نرم و گرم امروزه یکی از با ارزش ترین محصولات طبیعی در صنعت مد است.

ویژگی ترمه با روکش فوق العاده نرم آن است که نتیجه مستقیم الیاف ظریفی است که منبع پشم ترمه هستند. اما بر خلاف پشم معمولی، ترمه به طرز دلپذیری روی پوست نرم است و حتی در لایه های نازک سطح بالایی از عایق را ارائه می دهد.

بنابراین جای تعجب نیست که ترمه تا این حد محبوب است.ترمه از چه ساخته شده  است.

این نام پوشش نرم و متراکم بز ترمه را توصیف می کند. رشد کت به شدت به آب و هوا بستگی دارد: هر چه زمستان سردتر باشد، بز زیر پوشش بیشتری رشد می کند تا از خود در برابر دمای شدید محافظت کند.

در پایان زمستان یا در آغاز بهار، پوست اندازی شروع می شود و حیوانات خز زمستانی خود را از دست می دهند. اکنون می توان موهای زیر را شانه کرد و برای تولید آماده کرد.