جنس فرش عالی مقام 700 شانه از جنس جوجه تیغی

برخی از تامین کنندگان قضاوت در مورد فرش فرش عالی مقام 700 شانه را برای مشتریان دشوارتر می کند. این قیمت های به اصطلاح ماه، مشتری را از یک ارزش ظاهراً بالا فریب می دهد. باید باور داشته باشید که اکنون می توانید یک فرش باکیفیت را با قیمتی بسیار پایین تهیه کنید.

احمقانه است که پول بسیار بیشتری برای یک محصول مشابه بپردازیم.” یا عاقلانه تر است که نگاه دقیق تری داشته باشیم، مواد را احساس کنیم و در مورد ویژگی های مختلف کیفیت بیشتر بدانیم؟ ما فکر می کنیم بله! به همین دلیل خوشحالیم که به صورت جزئی و جداگانه به شما مشاوره و اطلاع رسانی می کنیم.

چرا که فرش علاقه ماست! عوامل فردی مانند تراکم گره تنها یکی از بسیاری از نشانه های کیفیت یک فرش است. چندین عامل برای یک ارزیابی کلی گرد هم می آیند. حتی فرشی که گره پایین‌تری دارد، اگر فرش بسیار قدیمی یا فرش هنرمند باشد، می‌تواند ارزشمند باشد.

با مشاوره حرفه ای ما می توانید از خریدهای بد و ناامیدی محافظت کنید. تنها با داشتن دانش پیش زمینه مناسب می توانید تصمیم درستی بگیرید. از بیش از 130 سال تجربه با فرش واقعی بهره مند شوید! به ما اطلاع دهید که به کدام فرش ها علاقه دارید.

ما مجموعه ای را جمع آوری می کنیم و بدون تعهد به خانه شما می آییم. در آنجا می توانید فرش ها را در اوقات فراغت خود در محیط معمولی خود بررسی کنید. هیچ کس فکر نمی کند با پیراهن ابریشمی برف برود یا با لباس کار نخی به عروسی برود.

همانطور که در مورد لباس، مواد مختلف برای مناسبت های مختلف، یا بیایید بگوییم “مناطق کاربردی”، در مورد فرش استفاده می شود. آیا فرش بیشتر برای تزیین است یا از آن زیاد استفاده می شود؟ راهرو، اتاق خواب، اتاق کودکان، حمام – همه مواد به یک اندازه برای هر فضای زندگی مناسب نیستند.

الیاف طبیعی یا مصنوعی؟ واژه نامه فرش کوچک که در آن تمام مواد مورد استفاده و مهم ترین خواص آنها را فهرست کرده ایم، در نظر گرفته شده است تا بهترین پشتیبانی ممکن را در تصمیم خرید شما ارائه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.