دختری که بعد از سقوط از صخره 26 متری زنده ماند

در یک حادثه دختری بعد از سقوط از صخره 26 متری به صورت معجزه آسایی زنده ماند.

قیمت روغن زیتون

یکی از محبوب ترین روغن ها در هنگام پخت و پز، قیمت روغن زیتون فرابکر است که انواع مختلف آن از جمله روغن مالشی با قیمت مناسبی خرید و فروش می شود. بسیاری  از افراد در رژیم های غذایی خود از این روغن استفاده می کنند چرا که براساس سلامتی بسیار مفید است و انسان را از بسیاری از بیاری ها مصون می دارد.

فروش حصیر سنتی

جالب است بدانید که امروزه فروش حصیر سنتی در تهران رونق بسیار خوبی پیدا کرده است و در مدل و رنگهای مختلفی در بازارهای هدف موجود می باشد از همین رو سعی داریم تا در این مقاله مطالبی را در  زمینه فروش حصیر سنتی بیان کنیم تا شما عزیزان بتوانید با کسب اطلاعات مفید و کاربردی در این زمینه بهترین نوع از حصیر چوبی را خریداری نمایید.

خرید دستکش جراحی

دستکش های لاتکس از مواد طبیعی به نام صمغ که پلاستکی بمی باشد و لاتکس هم یک ماده مصنوعی می باسد که بخاطر بیعی بودن ان برای بعضی از مصرف کننده های عزیزمان را دچار حساسیت هلای پوستی می کند افردی که دارای بیماری های ضمینه ای همچون مشکلات مثانه ای ومشکل ادرای و اختلال سلول های بنیادی و بیماری های تنفسی می باشند بهتر است با خرید دستکش لاتکس که در ان از پودر روان کننده استفاده می شود استفاده نکنند جنس ایندستکش ها خیلی نرم بود واستفاده از ان خیلی راحت و اسان می باشد بخاطر همین مضود در محیط های آزمایشگاهی و محیط آشپزی و کلنیک ها و بخش های جراحی از این دستکش اسفاده می کنند.

خرید زالوی طبی

تمامی مراکز طب سنتی، کلینیک‌های مجاز، عطاری‌ها و عموم مردم برای تهیه‌ و خرید زالوی طبی  درمانی اصل می‌توانند به مرکز پرورش زالوی ما مراجعه کنند. ما با کسب تمامی مجوزهای بهداشتی لازم، اقدام به پرورش و عرضه‌ی زالوهای درمانی نموده ایم و تلاش می‌ کنیم تا شرایط خرید و فروش زالو را برای مخاطبان عزیز بیش از پیش تسهیل نماییم.