دیگ سنگی مرغوب موجب تصادف زنجیره ای شد

فواید پخت و پز در قابلمه سفالی در این است که به نظر می رسد زمان بازگشت به اصول اولیه است.

در آن زمان، ظروف دیگ سنگی مرغوب در آشپزخانه های هندی یک امر ثابت بود.

درست از ذخیره آب تا پخت و پز، زنان همه آن را با یک دیگ یا «هندی» مدیریت می کردند، همانطور که در روستاهای هند به آن می گویند.

و، با وجود در دسترس بودن ظروف آشپزی فانتزی و گران قیمت، به نظر می رسد زمان بازگشت به اصول اولیه فرا رسیده است.

ما اغلب ست های سفالی را می بینیم که بیشتر به عنوان وسایل نمایشی در دکور خانه استفاده می شود، اما یک گلدان سفالی مناسب به ندرت در آشپزخانه استفاده می شود.

دیگ

با این حال، از آنجایی که غذا را به آرامی می پزد، فواید زیادی برای سلامتی دارد.

همانطور که مطالعات نشان می‌دهند، از آلومینیوم نیز امتیاز دارد.

“در نتیجه استفاده مکرر از آنها در خانه های خصوصی، مطالعه ای برای شناسایی مهاجرت این فلز به مواد غذایی از ظروف نوشیدنی، قهوه جوش ها، تابه های گریل و وسایل آشپزی کمپینگ ساخته شده از آلومینیوم انجام شد.

تخمینی از خطر سلامتی برای مصرف کنندگان بر اساس میزان مصرف هفتگی قابل تحمل (TWI) تعیین شده توسط سازمان ایمنی غذای اروپا 1 میلی گرم بر کیلوگرم وزن بدن برای همه گروه های مردم محاسبه می شود.

در برخی موارد، TWI به میزان قابل توجهی فراتر می‌رود و این بستگی به مواد در تماس با غذا و خود غذا دارد.

همچنین می توانید وزن ظروف آلومینیومی را هنگام خرید و پس از چند سال بررسی کنید و احتمالاً تفاوت قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد.
معایب بازوی پاستا: اگر یک شیر آب کتری به خوبی فکر نشده باشد، ممکن است بیشتر یک مانع باشد تا کمک چند دلیل وجود دارد که این شیر آب ممکن است یک نقطه ضعف در آشپزخانه شما باشد.

تمیز کردن ممکن است دشوار باشد: یک شیر آب مستقیم روی اجاق گاز یا یک محدوده می تواند مشکلاتی در تمیز کردن ایجاد کند.

البته، مانند بسیاری از لوازم و وسایل آشپزخانه، شیر کتری برای تمیز ماندن نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارد.

با قرارگیری آن، به نگهداری و تمیز کردن بیشتر نیاز دارد تا گریس، گرما و دود از کدر شدن سطح شیر آب و همچنین جلوگیری از جمع شدن کثیفی در اطراف آن روی دیوار جلوگیری کند.

از آنجایی که قرار دادن شیر ممکن است دسترسی به آن را دشوار کند، تمیز کردن و نگهداری منظم با پرکننده قابلمه حتی سخت‌تر می‌شود. این می تواند منجر به مشکلات زیبایی در آشپزخانه شما شود اگر به یک چشم چشم معمولی و نامرتب تبدیل شود.