روفرشی ترکیه ای 12 متری که قابلیت پرواز دارد ساخته شد

هنگام بازسازی یک خانه یا فضای کار، آشفتگی اجتناب ناپذیر است. از ریختن رنگ گرفته تا گرد و غبار و کثیفی موجود در هوا، این ذرات می توانند به سرعت به سطوح و فرش شما آسیب برسانند.

استفاده از هر نوع حفاظ سطحی مثل روفرشی ترکیه ای 12 متری مزایایی دارد، به ویژه محافظ برای فرش. ما پنج دلیل و مزیت استفاده از محافظ فرش در طول ساخت و ساز در هر کار بازسازی را گردآوری کردیم.

روفرشی جلوی آسیب را قبل از وقوع آن می گیرند. در پروژه های بازسازی، اغلب ریزش، پارگی و لکه های تصادفی وجود دارد.

فرش ها به راحتی تمیز نمی شوند و اگر آسیبی به فرش وارد شود ممکن است شرکت ساختمانی هزینه تعمیر را بپردازد. از ابتدا تا انتهای پروژه از Carpet Shield استفاده کنید و فرصتی برای آسیب باقی نگذاشته و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند!

روفرشی ترکیه ای 12 متری

آیا می خواهید پروژه تا حد امکان کارآمد پیش برود؟ زمان و پول خود را برای یک روش دشوار روفرشی هدر ندهید. سپر فرش برای نصب آسان زخم معکوس است، می تواند در اطراف گوشه ها و خم ها مطابقت داشته باشد و با یک چاقوی معمولی برش داده شود.
همان طور که نصب آن آسان است، روفرشی به راحتی جدا می شود.

هنگامی که خدمه شما با کار واقعی در پروژه بازسازی به پایان رسید، فقط آن را بکشید و دور بیندازید. لایه روفرشی باید در عرض 30 روز از روی سطح برداشته شود و هرگز روی فرش های تازه چیده شده یا فرش های مرطوب استفاده نشود.
ممکن است به نظر برسد که قرار دادن محافظ روی سطحی که دائماً روی آن راه می رود می تواند یک خطر باشد.

روفرشی طراحی شده است که روی فرش می چسبد و از سر خوردن آن به اطراف جلوگیری می کند. فیلم پوشش فرش سرفیس شیلدز در برابر پارگی و سوراخ شدن بسیار مقاوم است و می تواند ترافیک سنگین پا را در محل کار تحمل کند.