شیلنگ یک سر مهره که دلیل خلل در راه ارتباطی در تهران شمال شد

شیلنگ های فلزی انعطاف پذیر برای استفاده در اتصالات اجاق ها، اجاق ها و اجاق های گاز سوز در حال حاضر باید در کشور ما دارای استاندارد باشد. اما آیا می دانید چگونه می توان تعداد زیادی از محصولات “غیر استاندارد” موجود در بازار را با برندهای مختلف بررسی کرد.

همانطور که می دانید، شیلنگ یک سر مهره قابل انعطاف برای استفاده در اتصالات اجاق گاز، اجاق گاز و اجاق گاز که گاز طبیعی می سوزند، اکنون باید در کشور ما دارای استاندارد باشد.

این استاندارد شامل بسیاری از فاکتورهای ایمنی از کیفیت فولاد مورد استفاده در شلنگ گرفته تا غیر قابل احتراق بودن مواد پوشش می باشد.

شلنگ ضعیف ترین حلقه تاسیسات گاز طبیعی است. عنصری که بیشتر در معرض خطر است و بیشتر در معرض آن قرار دارد شلنگ است. بنابراین، از جدول زیر بررسی کنید که آیا شیلنگ های خانه یا محل کار شما با استاندارد جدید مطابقت دارد یا خیر.

آیا علامت CE با نام سازنده، شماره سند و روی شلنگ وجود دارد غلاف PVC موجود در شیلنگ های گاز طبیعی تولید شده مطابق با استاندارد از شیلنگ در برابر مواد ساینده موجود در مواد تمیز کننده محافظت می کند.

حتی اگر مستقیماً در معرض آتش باشد، خود را خاموش می کند زیرا ساختاری «نسبت به آتش سوزی» دارد. این روکش بهداشتی تر است زیرا به راحتی تمیز می شود و ظاهر آن زیباتر از شیلنگ های نوع قدیمی است.

برند ‘ایواز’ را روی سطح فلزی شیلنگ های اتصال گاز طبیعی آیواز مشاهده خواهید کرد. این علامت گذاری لیزری با فناوری انجام می شود که حتی پس از وقوع فاجعه ای مانند آتش سوزی قابل خواندن است و نشان می دهد که سازنده “پشت محصول” می ایستد.