معرفی بهترین مرکز فرش اردکان طرح شکوفه با تخفیفات استثنایی در ایران!

نام های فرش آرون، آرون، اردکان، اردکان مانند نطنز، آرون و اردکان اغلب در تجارت دیده می شود  از نظر نقش و نگار، این فرش ها شباهت گیج کننده ای به قالی های کشان دارند، اما تفاوت های عمده ای دارند.

زیرا مواد و صحافی در سطح کیفی بسیار پایین تری قرار دارند بنابراین، فرش اردکان طرح شکوفه در سطح ارزان قیمت نیز قرار دارند آنها دارند.

نام های قالی مانند نطنز، آرون و اردکان اغلب در تجارت دیده می شود. از نظر نقش و نگار، این فرش ها شباهت گیج کننده ای به قالی های کشان دارند، اما تفاوت های عمده ای دارند. زیرا مواد و صحافی در سطح کیفی بسیار پایین تری قرار دارند.

بنابراین، این فرش‌ها در سطح ارزان قیمت نیز قرار دارند آنها معمولاً 100000-250000 گره در هر دارند متر مربع مسئولیت فروشنده فرش این است که نسبت به آنچه که با آن سر و کار دارد صادق باشد یا آگاه باشد.

فرش

بنابراین فرش ها را به درستی روی برچسب قیمت با نام هایی مانند نطناس کشان، آرون کشان، اردکان کشان نام گذاری می کند. فرش هایی با نقش کشان نیز در نجف آباد و تا مشهد گره خورده است.

اگر مسیر قدیمی کاروان از تهران به پاکستان را دنبال کنید، تقریباً شهر کشان را خواهید دید. 260 کیلومتری جنوب تهران در حاشیه کویر بزرگ دشت کویر. در زمان صفویان (1502-1722)، شهر کشان اوج خود را در تاریخ فرش داشت. در اینجا بود که برای اولین بار از ابریشم طبیعی برای تولید فرش استفاده شد و به عنوان مثال می توانید آن را ببینید در فرش های معروفی مانند فرش اردبیل در لندن و فرش شکار وینر در وین استفاده می شود.

در طول تهاجم افغانستان در سال 1722، تولید فرش متوقف شد و تنها در پایان قرن 19 از سر گرفته شد.

از آن دوره قالی های بسیار زیبایی وجود دارد که توسط استاد قافله گر محتشم گره خورده است این قالی‌ها به کشان محتشم معروف هستند و امروزه در موزه‌ها و مجموعه‌های خصوصی در سراسر جهان دیده می‌شوند.

آنها به یک کالای کلکسیونی مورد علاقه، اما همچنین بسیار گران قیمت تبدیل شده اند. دوره محتشم تقریباً به طول انجامید.

فرش هایی با نقوش تاریخی، به عنوان مثال: یک شاه معروف در حال شکار، اغلب در قالی های کشان قدیمی به تصویر کشیده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.